O nás

Máme bohaté zkušenosti v oblasti webového vývoje a online marketingu. Jednáme férově a záleží nám na vaší spokojenosti.

Náš tým

Denis Martinka

Hlavní Web Master

Denis vyřizuje všechny zákaznické požadavky, proto je zpravidla hlavní osobou, se kterou budete převážně v kontaktu. Denis za WP Online hlídá, abyste byli s veškerými službami spokojeni.

Klára Doležalová

Asistentka

Klára je Denisova asistentka a pomáhá mu při správě zákaznických požadavků, proto je možné, že se s Klárou také poznáte. Klára si zakládá na vstřícném a profesionálnímu vystupování ke klientům.

Využíváme technologii WordPress​

Pro vývoj webových stránek WP Online využívá technologii WordPress. Tato technologie pohání již skoro 30 % celého internetu na světě. Jsme tak schopni klientům poskytnout řešení, které má budoucnost, přičemž klienty nesvazujeme. Naopak, našim klientům dáváme svobodu a respektujeme jejich právo na změnu.

Naši spokojení klienti

Daniel Horák
Jednatel

“ Moji společnost jsem založil na začátku roku 2018. Webovou prezentaci jsem měl hotovou během jednoho dne. Doporučuji WP Online všem, kterým jde o čas a chtějí šetřit své nervy s klasickými developery. ”

Eliška Palová
Vizážistka

“ Po sérii neúspěšných pokusů jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Nyní mám stránky, které převyšují snad všechny mé konkurentky a zaplatila jsem za ně sotva polovinu co ostatní. Doporučuji WP Online. ”

Daniel Horák
Jednatel

“ WP Online mohu doporučit. Přístup Denise byl profesionální. Od začátku jsem přesně věděl, co dostanu, a to jsem také dostal. Kdybych znal WP Online dříve, mohl jsem si ušetřit spoustu hodin vlastních pokusů.”

Chcete se stát také naším zákazníkem?

Tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Vyplňte kontaktní formulář, pošlete nám email nebo nám jednoduše zavolejte a my se o vše postaráme.