Naše služby

WP Online nabízí servis klientům i po předání webové prezentace. Jsme tak schopni vyřešit všechny vaše požadavky a to za velice výhodných podmínek.

Služby, které nabízíme

Content Icon

Správa webu

Svěřte nám správu vašich webových stránek. Váš web budeme aktualizovat a upravovat dle vašich potřeb.

Tech Support Icon

Technická podpora

Nevíte si s něčím rady? Neztrácejte svůj drahocenný čas a obraťte se na nás. Poradíme vám!

Community icon

Správa sociálních sítí

Bez sociálních sítí se dnes už prakticky neobejdete. Svěřte nám do rukou jejich správu!

Q&A Icon

Tvorba obsahu

Pomůžeme vám i s tvorbou obsahu. U nás budete mít texty kvalitní a optimalizované.

SEO Icon

SEO

Chcete aby vás vyhledávače zobrazovali na předních příčkách? Dejte nám šanci. My to dokážeme!

Lead capture icon

PPC kampaně

Placené reklamy mohou být klíčem k úspěchu. Kampaně za vás hlídáme a optimalizujeme každý den.

Na všechny naše služby nabízíme standardní sazbu
400,- Kč / hodinu

Při poptávce služby dáváme našim klientům vždy předem časový odhad. Teprve po schválení časového odhadu začínáme na potvrzených úkolech pracovat. Klient tak již předem ví, kolik ho který požadavek bude stát a může si tak jednoduše spočítat rentabilitu, zda se požadavek vyplatí, či nikoliv.

Díky našim zkušenostem máme časové odhady zpravidla přesné. Pokud se přeci jen stane, že časový odhad nejsme schopni dodržet, na tuto skutečnost klienta upozorníme a domluvíme se na dalším postupu.

Rádi bychom vyhověli všem vašim požadavkům. Vzhledem však ke spolupráci na základě hodinové sazby, garance a záruky neposkytujeme. Pokud přeci jen nebudete s našimi službami spokojeni, máte tak možnost přejít ke konkurenci během několika hodin. Tato situace by nás určitě netěšila, ale zavazujeme se promptně poskytnout potřebnou součinnost pro hladký přechod.

Hlavní přednostní WP Online je to, že věci děláme jednodušeji a efektivněji než ostatní. Příkladem zde mohou být webové stránky. Zatímco ostatní společnosti se drží zastaralých, předražených a předimenzovaných řešení, WP Online nabízí již připravená řešení. Naplňujeme tak všechny zákazníkovi potřeby, a to za velice příznivou cenu.

K ostatním službám přistupujeme obdobně, přičemž nabízíme efektivní řešení za výhodnějších podmínek, než-li dostanete u konkurence.

Chcete využít našich služeb?

Tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Vyplňte kontaktní formulář, pošlete nám email nebo nám jednoduše zavolejte a my se o vše postaráme.